Souhlas se zpracováním osobních údajů

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás velice důležitá. Nemáme rádi spam a jiné nevyžádané sdělení stějně jako vy.  Vámi poskytnuté údaje budeme využítvat k zajištění Vaší účasti na kariérních kurzech a k případnému zprostředkování pracovních nabídek. 

Udělujete tímto souhlas provozovateli projektu Aliance 50+, kterým je podnikatel zapsaný v Živnostenském rejstříku: Mgr. Evžen Korděnko, se sídlem Zahradníčkova 142/58, 150 00, Praha 5 - Motlol, IČ: 70346348 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje: 

  • jméno a příjmení

  • e-mail 

  • telefonní číslo

Jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem zaslínání nabídek o dostupných kurzech a marketingových sděleních o pracovních příležitostech, poskytnutí údajů třetím stranám za účelem zasílání pracovních nabídek (seznam partnerů projektu naleznete ZDE). Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 let.